Geçen yıllarda üye olmuş öğrencilerimizin dikkatine;
Bu yıl sistemden yeniden yararlanmak istiyorsanız lütfen sisteme yeniden giriş yapın ve üyeliğinizi yeniden aktifleştirin.
Demo olarak sisteme giriş yapmış öğrencilerimiz kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak üyeliklerini yenileyebilirler.
Üye olabilmek için aşağıdaki formu doldurunuz.
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
 
İsim
:
Soyisim
:
TC Kimlik No
:
Cep Telefonu
:
E-Posta
:
Grubu
:
Bölüm
:
Okul
:
Adres
:
İl
:
Kurum
:

Damga Uzaktan Eğitime Hoşgeldiniz

Damga Uzaktan Eğtim Sistemi, size sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilmeniz için bir çok olanak sağlar. Video dersler, etkileşimli soru çözümleri, bilgi yarışmaları bunlardan sadece birkaçı.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşlem yaparken sorun yaşıyorsanız size yardımcı olabilmemiz için Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşabilmek için tıklayın.

Sınav türüne bağlı olarak seçecek olduğunuz kart türlerinin sizlere sunduğu hizmetleri Üyelik Paketleri bölümünden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz

Lütfen Dikkat: Demo Kartlar ile yapılan üyelikler sadece 3 gün geçerlidir. Bu sürenin sonunda sisteme kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar giriş yaparak üyeliğini yenileyebilirsiniz.

AKTİVASYON KODU

Lütfen Kurumunuzdan aldığınız Damga Kart üzerindeki aktivasyon kodunu yukarıdaki alana giriniz ve "ÜYELİĞİNİ TAMAMLA" butonuna basınız.

Daha önce kullanılmış aktivasyon kartları tekrar kullanılamayacaktır

Üye olmak veya üyeliğinizi yükseltmek istediğiniz hizmete ait aktivasyon kartının kurum tarafından verilmiş olması gereklidir.

Üye olmak veya yükseltmek istediğiniz hizmete ait herhangi bir aktivasyon kartı verilmemişse lütfen "Damga Kart Sahibi Değilim" seçeneğini kullanarak üye olablir veya üyeliğinizi yükseltebilirsiniz.

Üyelik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum. Sözleşme metnini incelemek için buraya tıklayın